Prietržský kalendár 2018 - Objednávka


O kalendári


Fotografie prezentované na Výstave a v Kalendári som vytvoril v spolupráci s Občianskym združením Petrus pod vedením pani Kvetoslavy Jablonickej a obyvateľmi obce Prietrž: Anna Svatíková, Milka Rýzková, Anna Kovárová, Anna Gabrielová, Renáta Braunová, Veronika a Paľko Blanárikovci, Zdenka Jonášová, Anna Kovárová, Anička Krahulcová, Danka Simonová, Andrej Londák, Renátka Braunová, Pavol Repta, Vlasta Križanová, Pavol Jarábek, Viktor Križan, Lenka Olajošová, Bibianka Rýzková, Richard Rýzek, Adam Rýzek, Betka a Lenka Reptové, Matúš Prekopa a deti Samko, Jakubko, Šarlotka a Alexko Blanarikovci, Ninka Bartanusová, Linduška Brezinová, Lucka Jablonická, Jasmínka Valková, Kristián Sapák a Lukáš Jablonický. Plus dva kone a jeden králik :)

Fotografie vznikli samozrejme v prietržských exteriéroch - záhrada u Jablonických, dvor rodiny Jonášovej a brána domu Pagáčových v Deberníku, priestory múzea roľníctva a okolia u Pavla Reptu, hojdačka u Jablonických, náučný chodník na Vŕšku k hradbám a priestory kostola v Prietrži.

Všetkým zúčastneným a nápomocným Prietržanom patrí moje úprimné poďakovanie :)Technické parametre kalendára


  • nástenný kalendár
  • mesačné kalendárium so slovenskými menami a sviatkami
  • hrebeňová väzba s háčikom na zavesenie
  • 376x310mm
  • 13 listov
  • 310g


Cena kalendára - dotlač


Cena kalendára pri dotlači je stanovená na 8,00 € + poštovné a balné.

Na dotlač bolo zadané len obmedzené množstvo kalendárov. Objednávky budem vybavovať v poradí ako prišli, preto neváhajte a objednajte si svoj kalendár ešte dnes. V prípade záujmu vyplňte prosím nasledujúci jednoduchý objednávkový formulár.

Po odoslaní formulára Vám pošlem email, v ktorom potvrdím Vašu objendávku a dohodneme všetky ďalšie podrobnosti dodania.

Ďakujem :-)

Objednávkový formulár3+7=Kontakty


Rád odpoviem aj na akékoľvek ďalšie otázky ohľadom formátu a dodávky kalendára. Môžete ma kontaktovať cez nasledovné adresy:

Miro Bartánus

miroslav.bartanus@gmail.com

+421 905 355304

Bratislava - Rača, Slovensko